• You are here:
  News Now available Santa Luzia eco products
 • JD Global Sourcing exhibts at 4DD, 6.-9. February 2020 in Katowice, Poland

  JD Global Sourcing – Laminaty CPL, HPL i Compact do wnętrz i na zewnątrz – pozycja stand 29

  JD Global Sourcing - Historia:

  Firma JD Global Sourcing została założona w 2016 roku przeze mnie, Jana Danielsen. Moja kariera rozpoczęła się ponad 25 lat temu w branży laminatów. Przez pierwsze 20 lat pracowałem w wiodącej włoskiej grupie producentów laminatów CPL, HPL i COMPACT. Po zakończeniu kontraktu w 2013 r. rozpoczołem działalność od JD International w styczniu 2014 r., jako agent laminatów z Turcji, Indii i Chin.

  Model biznesowy jako agent działał, ale szybko się przekonałem, że mogę robić to lepiej sam z korzyścią dla klientów. Byłem agentem, który zajmował się już w 95% całym procesem, od spotkań z klientami, prezentacji i promocji, aż po rozwiązania techniczne i logistyczne.

  Dlatego było naturalnym kolejnym krokiem i zgodnie z moją wcześniej opracowaną strategią, w 2016 roku , założyłem JD Global Sourcing. JD Global Sourcing która opiera się na globalnym, zorientowanym na klienta pozyskiwaniu laminatów CPL, HPL i COMPACT do wnętrz i na zewnątrz. Ponadto JD Global Sourcing sprzedaje swoje trzy marki: JD Basic CPL / HPL, JD Basic COMPACT i JD Basic XTERIOR.

  Usługi:

  Obecnie JD Global Sourcing zajmuje się całym procesem, od identyfikacji producentów, zatwierdzania, wyboru produktów, zaopatrzenia, cen, logistyki, kontaktu z klientem i dialogu, promocji i sprzedaży, a także usług posprzedażnych.


  JD Global Sourcing opiera się na sloganie "Jeden świat - jedna relacja". Zbyt często firmy wielonarodowe mają do czynienia ze skomplikowanymi istniejącymi systemami dystrybucji, blokującymi rozwój łatwy i prosty kontakt. W JD Global Sourcing masz jedną osobę kontaktową do całego świata! Łatwo i prosto.

 • Santa Luzia eco products

  We are living a new era. An era in which it becomes urgent and essential the re-signification of socio-environmental positions in production processes. In this same context, an increasing number of individuals wish to be part of a global transformation movement, rethinking their roles as consumers or as professionals in the markets in which they operate.


  In the last 12 years, Santa Luzia has accepted the challenge of finding economically viable and responsible solutions with the environment. They invested in research and development to build 7 recycling facilities in Brasil with the capacity to recover more than 1000 tons of waste per month.


  In addition to contributing to reduce the impacts of environmental degradation through waste recycling, Santa Luzia was able to make a jump with its commercial model. Since products made from recycled material have attributes that are increasingly valued by current and future generations, who believe in their responsibility and commitment to building a greater good.

  The product portefolio consist of skirting boards, accessories, eco-bricks and eco-deck.

  Santa Luzia products are now promoted in central Europe by JD Global Sourcing as European sales agent.